P

rzy organizacji rajdowców, imprez Off-Road, czy imprez integracyjnych cierniem w oku dla nas organizatorów był brak bezpiecznego i odpowiedniego miejsca dla takich imprez, z odrobiną infrastruktury a jednocześnie w surowym specyficznym klimacie Off-Road. Odpowiadając na to zapotrzebowanie przygotowaliśmy takie właśnie miejsce i nazwaliśmy:

W

arownia4x4 – Karkonoska Baza Off-RoadJest to obóz stylizowany na bazę wojskową – z jej specyficznym klimatem. Zapewniamy wszystkie potrzebne elementy do zorganizowania i zabezpieczenia imprezy Off-Road i nie tylko. Miejsca do spania, zaplecze sanitarne, kuchnie polową, miejsce na ognisko, miejsce na biesiadę, scenę z tarasem, oraz parking dla naszych pojazdów. Wszystko jest ogrodzone na prywatnym terenie zamkniętym.

Głównym atutem jest ilość miejsc noclegowych. W naszych wojskowych namiotach NS-64 jesteśmy w stanie na łóżkach polowych pomieścić ok. 60 osób, czyli 30 załóg. Jeżeli będzie taka potrzeba to jesteśmy w stanie przygotować więcej miejsc do spania.

Nasza kuchnia polowa jest większa i bardziej wydajna od standardowej, w komplecie z ogromnym gilem, rollbarem (piwopojem) i swoimi namiotami tworzy kompleks mogący wyżywić dużą ilość wymęczonych zmaganiami terenowymi zawodników. Scena z parkietem, jaką zbudowaliśmy ma za zadnie udźwignąć ciężar dyskotek pod gołym niebem, odpraw przed rajdem, ogłoszeń wyników oraz całą otoczką prowadzenia imprezy. Zostało przygotowane odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie. Na biesiadę i integracyjną cześć imprezy przygotowaliśmy miejsca po chmurką przy ognisku, lub, gdy pogada nie dopisze w wielkich namiotach biesiadnych.Zaplecze sanitarne, jakie przygotowaliśmy jest na poziomie pola biwakowego, z dodatkową funkcją opłukania dla zawodników mocniej zaangażowanych w błotne przeprawy.Parking dla lawet i pojazdów Off-Road jest oświetlony, ogrodzony i strzeżony. Czuwać nad naszym bezpieczeństwem dobytkiem i porządkiem podczas imprezy będzie zaprzyjaźniona grupa ASG.

Dysponujemy terenami, na których możemy przygotować wiele różnych imprez Off-Road. Współpracujemy i innymi grupami, firmami, instytucjami, które pomagają nam urozmaicić pobyt w naszej Warowni4x4.

Z

apraszamy organizatorów imprez Off-Road, imprez integracyjnych, manewrów ASG, Warownia4x4 jest do waszej dyspozycji naszym celem jest, aby odbywało się w niej jak najwięcej imprez